مدیریت

مدیریت

موسس مجتمع آموزشی نور ایمان اینجانب صدیقه بهرامچی(لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی) هستم که هم اکنون دارای 33 سال سابقه در آموزش و پرورش بوده در خانواده‌ای مذهبی و متدین پرورش یافتم، از نوجوانی مشغول به فعالیت‌های مذهبی بودم با مساجد و مراکز فرهنگی که دغدغه تربیت نوجوانان را داشتند در ارتباط بودم و بعضا کلاسهای قرآن و نهج البلاغه را در حد فراغت تابستانی بچه ها اداره می کردم و هیچ زمانی فارغ از دغدغه تربیتی بچه ها نبوده ام.
در سال 1374 دبستان و پیش دبستانی نور ایمان را در منطقه 5 تاسیس کردم و در سال 1376 راهنمایی در سال 1377 دبیرستان را تیر تاسیس نمودم.
همسرم در تاسیس ای مجموعه کمک بسیار زیادی به من کردند زیرا ایشان استاد دانشگاه تربیت مدرس بودند، هم تحصیلات روز ( فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران) را داشتند هم تحصیلات حوزوی ( 14 سال در حوزه علمیه قم) داشتند و فوق لیسانس و دکترای فلسفه را از دانشگاه تربیت مدرس گرفته اند. ایشان کمک فکری زیادی به من داشتند.
همانطور که در بالا ذکر شد همواره دغدغه تربیت دینی و علمی بچه ها را داشتم، تربیت نسلی که بتواند جامعه اسلامی این میراث پر بار امام خمینی را حفظ کرده و آنرا به پیش ببرد. گرچه در این راه با توجه به دور افتاده بودن مکان مدرسه و تمکن مالی بسیار کم خانواده ها در این منطقه مشکلات مالی عدیده ای داشته ام اما به فضل الهی همواره پذیرای دانش آموزانی بوده ایم که هم متدین و هم مستعد بوده اند و هیچگاه مشکلات نتوانسته ذره ای انگیزه اینجانب را کم کند و در این راه موفق هم بوده ایم.
البته ادعای من این بوده اکثر مدارس اسلامی در مناطق مرفه و خوب تهران دایر شده و اینجانب می خواستم خدمتی به خانواده های کم در آمد و متدین داشته باشم؛ لذا از دایر کردن مدرسه در این مکان خشنود بودم. خداوند هم امتحانهای سختی را از اینجانب به عمل آورد هنوز هم با مشکلاتی روبرو هستم اما هیچگاه از این انتخاب پشیمان نشده ام.